Witamy na BMW | Fan klub marki BMW | Społeczność fanów

Ogłoszenia motoryzacyjne

Brak podobnych tematów
Forum - test

dziwne pyrkanie z okolic kolektora wydechowego

Pomoc techniczna dla samochodów BMW Seria 5 - E39 - Zadaj pytanie - pomóż innym użytkownikom w rozwiązaniu problemów z samochodami marki BMW dla serii 5 E39 (1996-2003)

dziwne pyrkanie z okolic kolektora wydechowego

Postautor: czubas77 » 11 kwie 2015, 14:49

Witam wszystkich !Jestem tutaj nowy i prosze o wyrozumialosc jezeli robir cos nie tak .Mam taki problem ,moje auto e 39 turing silnik 2,5 benzyna 170 km m52 podwojny vanos 2000r od jakiegos czasu slysze takie dziwne głuche pyrkanie z okolic kolektora wydechowego nabardziej slychac to od spodu auta ale z gory tez jest slyszalne ,do tego podczas jazdy slabo ciagnie w zakresie 1200/2000 obrotow i slychacdudnienie w kabinie czuc ze brakuje mu mocy dopiero po wcisnieciu mocniej gazu zaczyna sie dobrze zbierac , na kanale jak bylem u mechniora to jeden zatykal wylot tlumika i ustawal ten dziwny gluchy dzwiek po odetkaniu spowrotem sie pojawial ,pojechalem wiec do innego mecha i tez niewie co to jest mowi ze mam jakies urojenia ale ja wiem ze wczesniej tego niebylo dodam ze bunie mam od 5 miesiecy wiec jestem jeszcze swiezak jezeli chodzi o tematy z nia zwiazane prosze o pomoc !

czubas77
Mów mi nowy
postep do nastepnej rangi:
40%

Reputacja: 0
Imię: Piotr
Marka i model: BMW 523 E39

Tag Cloud

obrotomierz, dziwny dzwięk z okolic kolektora wydechowego

Wróć do BMW Seria 5 - E39 (1996-2003)